text.skipToContent text.skipToNavigation

MSGW EXTREME i104 R7 5800X/2x8GB/M.2 1TB+ HDD 2TB/RTX-3060 Ti 8GB gaming десктопID EK000415576

MSGW EXTREME i104 R7 5800X/2x8GB/M.2 1TB+ HDD 2TB/RTX-3060 Ti 8GB gaming десктопID: EK000415576

Купувајте до 24 рати без камата комотно од вашиот дом. Повеќе можете да погледнете овде.

НОКАУТ понуда со попусти до 53%. Акција од 29.5. до 05.06. до 9ч Повеќе овде.

129.990 ден

Цена
88.990 ден

Нокаут понуда

MSGW EXTREME i104 gaming десктоп AMD Ryzen 7 5800X 16GB RAM SSD 1TB SAMSUNG 970 EVO PLUS HDD 2TB nVIdia RTX 3060 Ti 8GB MS ARMOR V710 GAMING куќиште PSU MSI CORE M700 напојување ASUS AM4 PRIME X570-P матична плоча  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 06.06.2023

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • MSGW EXTREME i104 gaming десктоп
  • AMD Ryzen 7 5800X
  • 16GB RAM
  • SSD 1TB SAMSUNG 970 EVO PLUS
  • HDD 2TB
  • nVIdia RTX 3060 Ti 8GB
  • MS ARMOR V710 GAMING куќиште
  • PSU MSI CORE M700 напојување
  • ASUS AM4 PRIME X570-P матична плоча
тип на производ Десктоп компјутери
Гаранција 2 год.
Бренд MSGW
Бренд на процесор AMD
Серија на процесор Ryzen 7
Модел на процесор AMD Ryzen 7 5800X (8C / 16T, 3.8 / 4.7GHz, 32MB)
RAM Меморија 16 GB
посебна графичка картица Да
тип на графичка картица nVidia
Модел на графичка карта nVidia GeForce RTX 3060 Ti 8GB
Капацитет SSD 1 1000 GB
Капацитет HDD 2000 GB
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!