SAMSUNG LED UE50DU7172UXXH 50"(127cm) 4К UHD Smart TVID EK000617148
SAMSUNG LED UE50DU7172UXXH 50"(127cm) 4К UHD Smart TVID: EK000617148
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
УЛОВ НА НЕДЕЛАТА: Искористи попусти до 60% + 5% со кодот: ulovi5 ! Дознај повеќе овде!
- Цена
- 34.999 ден
Бесплатна достава
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
| Тип на производ | Телевизори |
| Бренд | Samsung |
| Боја | Црна |
| Гаранција | 2 год. |
| VESA стандард | 200 x 200 |
| USB 2.0 | 1 kom |
| Bluetooth | Да |
| Освежување на слики [Hz] | 50 Hz |
| Оперативен систем | Tizen |
| постоље | Да |
| WiFI вграден | Да |
| Тип на ТВ | SMART |
| Технологија на телевизорот | LED |
| Резолуција | 3840 x 2160 (4K) |
| HDMI 2.1 | 3 kom |
| Google Assistant | Да |
| Дијагонала | 50"/127 cm |
| Alexa | Да |
| Bixby | Да |