Beko BDIN 38521 Q Машина за садовиID EK000575066
Beko BDIN 38521 Q Машина за садовиID: EK000575066
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- Цена
- 24.999 ден
Бесплатна достава
Гаранција: 5 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
| Тип на производ | Машини за миење садови |
| Гаранција | 5 год. |
| Бренд | Beko |
| Енергетска класа | E |
| Поставување на производот | Вграден |
| Потрошувачка на вода (за 1 циклус) | 9.5 l |
| Бучавост (dB) | 44 dB |
| Број на програми | 8 |
| Брза програма | Да |
| Еко програм | Да |
| Интензивен програм | Да |
| Одложен почеток на работа | Да |
| Звучен сигнал за крај со работење | Да |
| Индикатор средство за перење (сјај) | Да |
| Индикатор за сол | Да |
| Indikator sredstva za ispiranje (sjajila) stari | Да |
| Aquastop | Да |
| Детска сигурносна заштита | Да |
| Wifi поврзување | Не |
| Ширина | 60 cm |
| Нето тежина | 39.2 kg |
| Бруто тежина | 42 kg |