Tesla WD431M Машина за садовиID EK000523296
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
- Цена
- 18.090 ден
Бесплатна достава
Гаранција: 5 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800 ден.
Валкани садови? Средено.
Поефикасно ракувајте со сите ваши валкани садови! Самостојните машини за миење садови Tesla ветуваат одлични перформанси и лесно се вклопуваат во секое опкружување.






















ЛЕСНО ЗА КОНТРОЛИРАЊЕ
За да ја вклучите машината за миење садови, едноставно изберете една од претходно дефинираните програми.


МАГИЧНО ПОЛНЕЊЕ
Дизајните на полиците и корпите се приспособени на сите големини и форми на кујнски прибор.
ИНТЕНЗИВНО ЧИСТЕЊЕ
Интензитетот на протокот на вода е прилагоден за да обезбеди максимални перформанси, со цел садовите да бидат совршено чисти.


ТИВКА РАБОТА
Ќе заборавите дека машината за миење садови е вклучена, а садовите ќе бидат блескаво чисти.
ИНТЕНЗИВНО
Оваа програма се користи за многу валкани садови, како што се тенџериња и тави за пржење со остатоци од храна.


БРЗА
Оваа програма се користи за малку извалкани садови на кои не им треба сушење.
ПОЛОВИНА ПОЛНЕЊЕ
Дали треба да измиете само мала количина кујнски прибор? За да заштедите енергија, можете да го користите само горниот или долниот дел од машината за миење садови.

ECO ПРОГРАМА

Стандардна програма погодна за секојдневни валкани садови – тенџериња, чинии, чаши или малку извалкани тави за пржење.
| Тип на производ | Машини за миење садови |
| Гаранција | 5 год. |
| Бренд | Tesla |
| Енергетска класа | E |
| Поставување на производот | Самостоечки |
| Бучавост (dB) | 49 dB |
| Капацитет (број сетови на садови) | 9 |
| Број на програми | 4 |
| Брза програма | Да |
| Еко програм | Да |
| Висина | 84.5 cm |
| Ширина | 44.8 cm |
| Длабочина | 60 cm |