Gorenje WNEI94ADS Машина за перењеID EK000467354
Gorenje WNEI94ADS Машина за перењеID: EK000467354
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
УЛОВ НА НЕДЕЛАТА: Искористи попусти до 60% + 10% со кодот: ulovi10 ! Дознај повеќе овде!
- Цена
- 30.990 ден
Бесплатна достава
Гаранција: 5 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
Можеби ќе ве интересира и ова
| Бренд | Gorenje |
| Гаранција | 5 год. |
| Тип на производ | Машини за перење алишта |
| Енергетска класа | A+++ |
| Вид на мотор | Инвертер |
| Полнење | Предно |
| Капацитет на перење | 9 kg |
| Длабочина на машината за перење | Duboka |
| Број на вртежи | 1400 okr/min |
| Волумен на бубањ | 64 l |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 110 kWh |
| Бучавост (dB) | 54 dB |
| Потрошувачка на вода (за 1 циклус) | 45 l |
| Број на програми | 16 |
| Брза програма | Да |
| Програм на пареа | Да |
| Одложен почеток на работа | Да |
| Функција на дополнително додавање на алишта | Да |
| Автоматско дозирање на детергент | Не |
| Aquastop | Не |
| Детска сигурносна заштита | Да |
| Wifi поврзување | Не |
| Висина | 85 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Длабочина | 54.5 cm |
| Нето тежина | 74.6 kg |
| Бруто тежина | 66.5 kg |


