Indesit EWC 71252 W EE N машина за перењеID EK000530489
Indesit EWC 71252 W EE N машина за перењеID: EK000530489
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- Цена
- 19.999 ден
Indesit EWC 71252 W EE N машина за перење
Дознај повеќе
Бесплатна достава
Гаранција: 5 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
Можеби ќе ве интересира и ова
Indesit EWC 71252 W EE N машина за перење
| Бренд | Indesit |
| Гаранција | 5 год. |
| Тип на производ | Машини за перење алишта |
| Енергетска класа | E |
| Вид на мотор | Стандардни |
| Полнење | Предно |
| Капацитет на перење | 7 kg |
| Длабочина на машината за перење | Стандардна |
| Број на вртежи | 1200 okr/min |
| Волумен на бубањ | 46 l |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 78 kWh |
| Бучавост (dB) | 76 dB |
| Потрошувачка на вода (за 1 циклус) | 44 l |
| Број на програми | 16 |
| Брза програма | Да |
| Програм на пареа | Не |
| Одложен почеток на работа | Да |
| Функција на дополнително додавање на алишта | Не |
| Автоматско дозирање на детергент | Не |
| Aquastop | Не |
| Детска сигурносна заштита | Да |
| Wifi поврзување | Не |
| Висина | 85 cm |
| Ширина | 59.5 cm |
| Длабочина | 54 cm |
| Нето тежина | 60 kg |
| Бруто тежина | 62.2 kg |