LG F4J3TS4WE машина за перењеID EK000530502
LG F4J3TS4WE машина за перењеID: EK000530502
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
УЛОВ НА НЕДЕЛАТА: Искористи попусти до 60% + 10% со кодот: ulovi10 ! Дознај повеќе овде!
- Цена
- 29.999 ден
Бесплатна достава
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
Можеби ќе ве интересира и ова
| Бренд | LG |
| Гаранција | 2 год. |
| Тип на производ | Машини за перење алишта |
| Енергетска класа | D |
| Вид на мотор | Инвертер |
| Полнење | Предно |
| Капацитет на перење | 8 kg |
| Длабочина на машината за перење | Стандардна |
| Број на вртежи | 1400 okr/min |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 73 kWh |
| Бучавост (dB) | 75 dB |
| Потрошувачка на вода (за 1 циклус) | 48 l |
| Број на програми | 10 |
| Брза програма | Не |
| Програм на пареа | Не |
| Одложен почеток на работа | Да |
| Функција на дополнително додавање на алишта | Не |
| Автоматско дозирање на детергент | Не |
| Aquastop | Не |
| Детска сигурносна заштита | Да |
| Wifi поврзување | Не |
| Висина | 85 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Длабочина | 55 cm |
| Нето тежина | 60 kg |
| Бруто тежина | 64 kg |