SAMSUNG WD80T4046CE/LE машина за перење и сушењеID EK000713498
SAMSUNG WD80T4046CE/LE машина за перење и сушењеID: EK000713498
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
УЛОВ НА НЕДЕЛАТА: Искористи попусти до 60% + 5% со кодот: ulovi5 ! Дознај повеќе овде!
- Цена
- 47.999 ден
Бесплатна достава
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
| Бренд | Samsung |
| Боја | Бела |
| Тип на производ | Машини за перење и сушење алишта |
| Енергетска класа на машина за сушење | А |
| Број на вртежи | 1400 okr/min |
| Капацитет на сушење | 5 kg |
| Капацитет на перење | 8 kg |
| Полнење | Предно |
| Вид на мотор | Стандардни |
| Број на програми | 14 |
| Програм на брзо перење | Да |
| Одложен почеток на работа | Да |
| Детска сигурносна заштита | Да |
| Wifi поврзување | Да |
| Висина | 85 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Длабочина | 60 cm |