Gorenje ICR2000SP Индукциска плочаID EK000481583
Gorenje ICR2000SP Индукциска плочаID: EK000481583
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
УЛОВ НА НЕДЕЛАТА: Искористи попусти до 60% + 5% со кодот: ulovi5 ! Дознај повеќе овде!
- 4.390 ден
- Цена
- 3.899 ден
Улови +5% со кодот: ulovi5
Gorenje ICR2000SP Индукциска плоча Тип на плотна: Електрична Димензии (ШxВxД): 28 × 4,2 × 36 cm Гаранција: 2 години
Дознај повеќе
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 28.05.2026
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
Можеби ќе ве интересира и ова
| Бренд | Gorenje |
| Гаранција | 2 год. |
| Боја | Црна |
| Тип на производ | Плочи за готвење |
| Тип на плоча | Индукциска |
| Број зони за готвење | 1 |
| Flexi Cook зона | Не |
| Powerboost | Да |
| Висина | 4.2 cm |
| Ширина | 28 cm |
| Длабочина | 36 cm |
