Končar HC 60310NFEBM комбиниран фрижидерID EK000618483
Končar HC 60310NFEBM комбиниран фрижидерID: EK000618483
Купувајте на рати со Mint Credit! Одберете до 4 рати без камата или од 6 до 36 рати комотно од вашиот дом. Погледнете за повеќе информации овде!
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- Цена
- 32.550 ден
Бела боја Вкупен волумен: 310 l Димензии ВхШхД: 188×59,5×63 cm No Frost Надворешен дисплеј Автоматско одмрзнување Регулаци...
Дознај повеќе
Бесплатна достава
Гаранција: 3 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
- Бела боја
- Вкупен волумен: 310 l
- Димензии ВхШхД: 188×59,5×63 cm
- No Frost
- Надворешен дисплеј
- Автоматско одмрзнување
- Регулација на температура
- Внатрешно осветлување
- Стаклени полици: 4
- Фиоки во замрзнувач: 3
- Сад за зеленчук 2
- Сад за коцки мраз
- Ногарки на нивелирање
- Капацитет на замрзнување: 3,9 kg/24h
- Климатска класа: SN/N/ST
- Струја: 0,8 A
- Енергетска класа Е
- Потрошувачка на енергија kWh/god: 235
- Нето волумен ладилник (5°C): 224 l
- Нето волумен замрзнувач: 86 l
- Број на ѕвездички: 4
- Бучност: 42 dB(A)
- Гаранција 3 години
| Бренд | Končar |
| Гаранција | 3 год. |
| Боја | Бела |
| Енергетска класа | E |
| Поставување на производот | Самостоечки |
| Тип на производ | Комибиниран ладилник |
| Начин на ладење | No Frost |
| Вкупен волумен | 310 l |
| Волумен на фрижидерот | 224 l |
| Волумен на замрзнувачот | 86 l |
| Потрошувачка на ел. енергија | 235 kWh/annum |
| Промена на насоката на отварање на вратата | Не |
| Аларм за отворена врата | Не |
| Диспанзер за вода | Не |
| Ледомат | Не |
| Автоматско одмрзнување на фрижидерот | Да |
| WiFI вграден | Не |
| Висина | 188 cm |
| Ширина | 59.5 cm |
| Длабочина | 63 cm |