VIVAX COOL ACP-09PT25AEG R290 мобилна климаID EK000600714
VIVAX COOL ACP-09PT25AEG R290 мобилна климаID: EK000600714
Купувајте на рати со Mint Credit! Одберете до 4 рати без камата или од 6 до 36 рати комотно од вашиот дом. Погледнете за повеќе информации овде!
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
УЛОВ НА НЕДЕЛАТА: Искористи попусти до 60% + 5% со кодот: ulovi5 ! Дознај повеќе овде!
- Цена
- 19.999 ден
Капацитет за полнење [kV] 2,64 KW Еколошки гас R290
Дознај повеќе
Бесплатна достава
Гаранција: 5 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
| Капацитет за полнење [kV] | 2,64 KW |
| Еколошки гас | R290 |
| Енергетска класа при полнење | А |
| КОЕФИЦИЕНТ НА ЧЕСТ | 2.6 |
| МНОГУ кул | 0 |
| COP коефициент | 0 |
| SCOP коефициент | 0 |
| Предвидено оптеретување при г | 0 |
| Јачина на звук при стандардни | 62 DB |
| Јачина на звук при стандардни | 0 DB |
| Влезна сила на вчитување [V] | 1000 W |
| Влезна сила на зелено [V] | 0 В |
| Проток на воздух [m3/h] | 295 m3/h |
| Капацитет за одвлажнување [l/h | 1 л/ч |
| Бука - UJ [dB(A)] | 52 dBA |
| Отворено - VJ [dB(A)] | 0 dBA |
| Нето димензии - ширина | 35,5 |
| Нето димензии - висина | 70.3 |
| Нето димензии - длабочина | 34.5 |
| Нето маса | 24.7 |
| Тип на уред | Мобилна единица |
| Боја на уредот | Бело |
| гарантен рок | 60 |
| Бренд | Vivax |
| Гаранција | 5 год. |
| Вредност на греење | 0 kW |
| Вредност на ладење | 2.64 kW |
| Тип на единица | Мобилна |
| Енергетски степен на ладење | А |
| Разладно средство | R290 |
| EER коефициент | 2.6 |
| Бучавост (dB) | 0 dB |
| Висина | 70.3 cm |
| Ширина | 35.5 cm |
| Длабочина | 34.5 cm |
| Нето тежина | 24.7 kg |