FUEGO WHL-802UV, 1500W, 450 ml Чистач на пареаID EK000498842
FUEGO WHL-802UV, 1500W, 450 ml Чистач на пареаID: EK000498842
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- Цена
- 3.999 ден
FUEGO WHL-802UV, Чистач на пареа Моќност:1500W Резервоар на вода:450 ml Чисти и дезинфицира на пареа од 110 степени UV лампа 0.8 W Должина на к...
Дознај повеќе
Бесплатна достава
Гаранција: 1 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
Можеби ќе ве интересира и ова
- FUEGO WHL-802UV, Чистач на пареа
- Моќност:1500W
- Резервоар на вода:450 ml
- Чисти и дезинфицира на пареа од 110 степени
- UV лампа 0.8 W
- Должина на кабел:3m
- 10 фукнции
| Тип на производ | Чистачи на пареа |
| Бренд | Fuego |
| Гаранција | 1 год. |
| Боја | Зелена |
| Моќност | 1500 W |
| Притисок на пареа | 3 bar |
| Капацитет на резервоар за вода | 0.45 l |
| Време на загревање | 30 s |
| Навлака од микровлакна | 1 kom |
| Должина на кабелот | 3 m |