text.skipToContent text.skipToNavigation
21 пронајдени производи
Villager Ел. тример ET 555
Villager Ел. тример ET 555

3.400 ден

 • Ширина на косење: 270mm
 • Моќност: 550W
 • тежина: 2,95Kg
 • Гаранција: 1 Год

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.07.2024

Villager Ел. тример ET 355
Villager Ел. тример ET 355

2.500 ден

 • Ширина на косење: 250mm
 • Моќност: 350W
 • тежина: 2,2Kg
 • Гаранција: 1Год

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.07.2024

NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Villager Ел.косилка Villy 1000 Е
Villager Ел.косилка Villy 1000 Е

4.100 ден

Седмична акција!

 • Тип на производ: Акумулаторски косилки
 • Работна ширина: 33 cm
 • Број на висини: 3
 • Собирач на трева: Да
 • Препорачана површина за косење: 300 m²

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.07.2024

Villager Ножици за гранки алуминиум LS 127
Villager Ножици за гранки алуминиум LS 127

1.600 ден

 • Тип на производ: Ножици за гранки
 • Пречник на сечење: 45 mm
 • Должина: 820 mm
 • Тежина: 1,29 kg
 • Гаранција:1 Год

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Villager Ел.ножици за жива ограда VHT 500
Villager Ел.ножици за жива ограда VHT 500

3.900 ден

 • Бренд:VILLAGER
 • Гаранција:1 Год
 • Моќност: 500W
 • Должина на мачот: 460 mm
 • Tежина 2,8kg

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Iskra HTEG61B-510 Електрична ножица за жива ограда 550W
Iskra HTEG61B-510 Електрична ножица за жива ограда 550W
3.990 ден

3.591 ден

 • Бренд: ISKRA
 • Гаранција:2 Год
 • Моќност: 550W
 • Должина на мачот: 510 mm
 • Должина на кабелот: 35 см

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.07.2024

Iskra SX-CS6B Iskra ERO прскалка
Iskra SX-CS6B Iskra ERO прскалка
1.190 ден

1.071 ден

• Распрскувач за раменици • Волумен: 6 L • Притисок на прскање: 2 - 3 Bar • Функција за континуирано прскање • Копче за ослободување од притисок • Димензии на кутијата во mm (ДxШxВ): 182 x 182 x 48...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.07.2024

Iskra SX-CS8B Iskra ERO прскалка
Iskra SX-CS8B Iskra ERO прскалка
1.290 ден

1.161 ден

• Распрскувач за раменици • Волумен: 8 L • Притисок на прскање: 2 - 3 Bar • Функција за континуирано прскање • Копче за ослободување од притисок • Димензии на кутијата во mm (ДxШxВ): 182 x 182 x 55...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Black&Decker BEBLV260-QS Дувач/вшмукувач за лисја 2600W
Black&Decker BEBLV260-QS Дувач/вшмукувач за лисја 2600W

6.990 ден

Black&Decker BEBLV260-QS Дувач/вшмукувач за лисја 2600W 40L 315Km/h - Влезна моќност 2600 W Брзина на дување 315 km/h Моќ на вшмукување 11.7 m3 Сооднос при дробење Капацитет на садот за лисја 40 L

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.07.2024

Gardena Saw 300PP телескопска пила 330мм
Gardena Saw 300PP телескопска пила 330мм

3.990 ден

 • Рачна пила
 • Должина : 120 cm
 • Рачка: 5м
 • Земја на потекло: Германија
 • Гаранција: 1 Год

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory
AGM AMT 3321 Mултифункционален тример 0.9 kW
AGM AMT 3321 Mултифункционален тример 0.9 kW
11.900 ден

10.500 ден

AGM AMT 3321 Mултифункционален тример 0.9 kW- AGM производство на VILLAGER сестрински бренд(фирма).Категорија Мултифункциски тримери Волумен на моторот 32.6 cm³ Сила на моторот 0.9 kW Работен зафат...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Villager PRIME 4011 T Бензинска косилка 46cm /2.6kW
Villager PRIME 4011 T Бензинска косилка 46cm /2.6kW

14.990 ден

 • Тип на производ: Моторни косилки
 • Моќност на моторот: 3.5 KS
 • Зафатнина на моторот: 146 ccm
 • Работна ширина: 46 cm
 • Самоодна: Не
 • Препорачана површина за косење: 1100 m²

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.07.2024

Gardena COMFORT Грбна прскалка 5Л.
Gardena COMFORT Грбна прскалка 5Л.

2.190 ден

Gardena COMFORT Грбна прскалка 5Л. / Капацитет: 5 l Ширина на отвор за полнење: 12 cm Производител: Gardena Земја на потекло: Германија Грбна прскалка Comfort со капацитет од 5 литри која наоѓа...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
STANLEY SFMCBL7M1-QW 18V Дувач за лисја
STANLEY SFMCBL7M1-QW 18V Дувач за лисја

17.990 ден

STANLEY SFMCBL7M1-QW 18V Дувач за лисја 160Km/h 4Ah V20

Карактеристики

Напон 18 V

Брзина на дување 160 km/h

Моќ на дување 9.9 m3

Сооднос при дробење / Капаците...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.07.2024

NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory
AGM 520 Бензиски тример 1.4 kW
AGM 520 Бензиски тример 1.4 kW

5.900 ден

Седмична акција!

AGM 520 Бензиски тример 1.4 kW- AGM производство на VILLAGER сестрински бренд(фирма). Машина напојувана од мотор со внатрешно согорување: Moторна коса – поседува нож за тример. Моторен тример – по...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Villager TP 120 Телескопска ножица со коноп и дршка
Villager TP 120 Телескопска ножица со коноп и дршка

2.200 ден

 • Бренд:VILLAGER
 • Гаранција:1 Год
 • Пречник на сечење:25 mm
 • Должина:2200-5000 mm
 • Tежина: 2600g

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Villager VCPS 0820 Телескопска батериска пила
Villager VCPS 0820 Телескопска батериска пила

10.500 ден

 • Моќност:18V 3.0Ah
 • Гаранција:1 Год
 • Должина на мач: 240mm
 • Број на забци:8
 • Тежина: 5kg

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Villager VEPS 915 Телескопска електрична пила
Villager VEPS 915 Телескопска електрична пила

7.800 ден

 • Моќност:750W
 • Гаранција:1 Год
 • Должина на мач: 240mm
 • Број на забци: 6
 • Тежина: 3kg

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Villager Atlas 4011 T моторна косилка 2.6 kW
Villager Atlas 4011 T моторна косилка 2.6 kW

15.500 ден

 • Тип на производ: Моторни косилки
 • Моќност на моторот: 3.53 KS
 • Зафатнина на моторот: 139 ccm
 • Работна ширина: 46 cm
 • Самоодна: Не
 • Препорачана површина за косење: 1100 m²

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2024

Villager VBP 20 Полупрофесионална батериска ножица
Villager VBP 20 Полупрофесионална батериска ножица

10.900 ден

Villager VBP 20 Полупрофесионална батериска ножица - Функции:2 x 2Ah Li-ion батерија , полнач , куферче.Спецификации: Пречник на сечење 25 mm Сечило Челик SK 5 Тежина 0.9 Kg Maтеријал на рачк...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2024

Iskra N0E-11ET-3.6-B Батериски тример / ножица за жива ограда
Iskra N0E-11ET-3.6-B Батериски тример / ножица за жива ограда
2.990 ден

2.691 ден

 • Бренд:Iskra
 • Гаранција:2 Год
 • Моќност: 3,6V
 • Должина на мачот:80mm трева/110mm ограда
 • Tежина 2kg

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.07.2024