text.skipToContent text.skipToNavigation

Electrolux парна станица E6ST1-4PPID EK000358486

Electrolux парна станица E6ST1-4PPID: EK000358486

8.999 ден
Цена
2.000 ден
Electrolux парна станица E6ST1-4PP, Моќност 2.400W, Притисок на пареа 5 бари, 300g удар на пареа, 0-95 g/min варијабилна пареа, 4 care програма...  Дознај повеќе

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 • Electrolux парна станица E6ST1-4PP,
 • Моќност 2.400W,
 • Притисок на пареа 5 бари,
 • 300g удар на пареа,
 • 0-95 g/min варијабилна пареа,
 • 4 care програма (вклучува и Delicate- за осетливи ткаенини),
 • LED светло,
 • Време на загревање: 1min,
 • Resilium SKI 159 површина отпорна на удари и гребаници со 159 дупчиња,
 • Електрично самочистење,
 • Thermoblock технологија на загревање,
 • 1.2l остранлив резервоар,
 • 1.8m должина на кабел,
 • Заменлив филтер за отстранување на воден камен,
 • Сигурносно исклучување после 10min.
 • 2 години гаранција.
Тип на производ Постоље за парен генератор
Гаранција 2 год.
Бренд Electrolux
Притисок на пареа 5 bar