text.skipToContent text.skipToNavigation

GORENJЕ BN1000W Nutri Power блендерID EK000033937

GORENJЕ BN1000W Nutri Power блендерID: EK000033937

Cyber Week акцијата трае од 28.11. од 9ч до 5.12. до 9ч или додека има на залиха.

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Искористете ја можноста за купување со дополнителни 10% попусти за следно купување од 7.10. од 00:00ч. до 5.12.2022. до 9ч. или додека има на залха.

4.790 ден

Цена
3.590 ден

GORENJЕ BN1000W Nutri Power блендер, Моќност: 1000 W, 20.000 вртежи во минута, Гаранција: 24 месеци.  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 06.12.2022

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

GORENJЕ BN1000W Nutri Power блендер. Карактеристики: Моќност 1.000W, број на вртежи 20.000 вртежи во минута, безбедно миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење, материјал на ножот: Нерѓосувачки челик SUS 301 ефикасен со 6 сечила, суво мешање, 2 брзини за лесно ракување, пулсно работење за пократки циклуси на мешање, дополнителен сад, скала за мерење на садот за совршени и точно дозирање, капак со кој се претвора блендерот во сад за носење, гумени ногарки за стабилност, долготрање пластичен сад за мешање. Заштита од прегревање за дополнителна безбедност. бела боја, димензии: 15,2 х 37,9 х 17,2 цм, нето тежина 3,1кг. Гаранција 24 месеци.

Тип на производ Блендери
Бренд Gorenje
Гаранција 2 год.
Моќност 1000 W