text.skipToContent text.skipToNavigation

OralB CARS VITALITY D100 електрична четка за забиID EK000417977

OralB CARS VITALITY D100 електрична четка за забиID: EK000417977

1.600 ден
Цена
1.000 ден
OralB CARS VITALITY 100 електрична четка за заби 7600 осцилации-ротации во минута 2 програми на чистење 2 минутен тајмер За деца над 3 години С...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 15.08.2022

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • OralB CARS VITALITY 100 електрична четка за заби
  • 7600 осцилации-ротации во минута
  • 2 програми на чистење
  • 2 минутен тајмер
  • За деца над 3 години
  • Сензор на притисок
  • 8 дневно користење со едно полнење на батеријата
Тип на производ Електрични четки
Гаранција 2 год.
Бренд Oral B