text.skipToContent text.skipToNavigation

Philips HC-3510/15 Машинка за потстрижувањеID EK000353135

Philips HC-3510/15 Машинка за потстрижувањеID: EK000353135

1.949 ден

Цена
1.690 ден

Philips HC-3510/15 Машинка за потстрижување СЕЧИЛА ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК 13 ПОСТАВКИ ЗА ДОЛЖИНА РАБОТА САМО СО КАБЕЛ ...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 30.09.2022

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 • Philips HC-3510/15 Машинка за потстрижување
 • СЕЧИЛА ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК
 • 13 ПОСТАВКИ ЗА ДОЛЖИНА
 • РАБОТА САМО СО КАБЕЛ
 • ГАРАНЦИЈА 24 МЕСЕЦИ


  ТЕХНОЛОГИЈА TRIM-N-FLOW
  ШИРИНА НА СЕЧИЛОТО 41 ММ
  ТОЧНОСТ (ГОЛЕМИНА НА ЧЕКОР) 2 ММ
  ОПСЕГ НА ПОДЕСУВАЊА ЗА ДОЛЖИНА ОД 0,5 ДО 23 ММ
  АВТОМАТСКИ НАПОН 100 - 240 V
  ДОДАТОЦИ: ЧЕШЕЛ
  ЧЕШЕЛ ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА ДОЛЖИНАТА
  ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ
  ЛЕСНО КОРИСТЕЊЕ
  ОТСТРАНЛИВО СЕЧИЛО
  РАБОТА САМО СО КАБЕЛ
  НЕ Е ПОТРЕБНО ПОДМАЧКУВАЊЕ
  ЕРГОНОМСКА РАЧКА ЗА УДОБНО РАКУВАЊЕ
Тип на производ Апарати за шишање
Бренд Philips