text.skipToContent text.skipToNavigation

VIVAX HOME MWOB-2020G G Вградна микробранова печка ID EK000412315

VIVAX HOME MWOB-2020G G Вградна микробранова печка ID: EK000412315

Cyber Week акцијата трае од 28.11. од 9ч до 5.12. до 9ч или додека има на залиха.

Искористете ја можноста за купување со дополнителни 10% попусти за следно купување од 7.10. од 00:00ч. до 5.12.2022. до 9ч. или додека има на залха.

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

12.990 ден

Цена
10.999 ден

VIVAX HOME Вградна микробранова печка MWOB-2020G G Моќност:1250W Поставување: вградна Електронско управување Гаранција: 36 месеци &n...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 06.12.2022

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • VIVAX HOME Вградна микробранова печка MWOB-2020G G
  • Моќност:1250W
  • Поставување: вградна
  • Електронско управување 
  • Гаранција: 36 месеци

 

VIVAX HOME Вградна микробранова печка MWOB-2020G G e совршено создаден апарат со супер моќност и капацитет. Ви гарантираме дека одлично ќе се снајдете при подгревање на вашето омилено јадење. Апарат со кој освен подгревање можете да готвите, одмрзнувате или да пржите. Дополнителни фукции кои ги има оваа микробранова печка се: quick start, одмрзнување по тежина на состојките, тајмер, сигурносно заклучување за деца. Волумен 20l, моќност на печката 1250W, моќност на грил функцијата 1000W, капацитет 20l, управување дигитално, боја црна, димезии (ВхШхД) 34.35х59.5х38.2 cm. Гаранција 36 месеци. 

Тип на производ Микровални печки
Бренд Vivax
Поставување на производот Вграден
Капацитет на печката 20 l