text.skipToContent text.skipToNavigation

Vivax TTR-98 Ладилник во висина на работна плочаID EK000307923

Vivax TTR-98 Ладилник во висина на работна плочаID: EK000307923

Cyber Week акцијата трае од 28.11. од 9ч до 5.12. до 9ч или додека има на залиха.

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Искористете ја можноста за купување со дополнителни 10% попусти за следно купување од 7.10. од 00:00ч. до 5.12.2022. до 9ч. или додека има на залха.

11.599 ден

Цена
8.999 ден

Vivax TTR-98 Ладилник во висина на работна плоча Енергетска класа: A+ Псотавување на производот: Самостоечки Начин на ладење: Статичен Димензии (ВxШxД): 84,5 x 50,1 × 54 cm  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 21.12.2022

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Карактеристики на Vivax TTR-98 Ладилник во висина на работна плоча. Нето зафатнина на ладилникот: 84 lit, нето зафатнина на замрзнувачот: 14 lit, 2 стаклени полици во ладилникот, стаклена фиока, променлив смер на отварање на вратата, потрошувачка на енергија (kWh/24h): 0,36, димензии: 50,1x54x84,5cm, енергетска класа: A+, замрзнувач со 4 ѕвездички, гаранција: 60 месеци.
Тип на производ Ладилници
Бренд Vivax