Samsung Galaxy Z Fold 5 5G (SM-F946BZEBEUC), 7.6", 12/256GB, 50+12+12/10+4MP, 4400 mAh Cream смартфонID EK000574584
Samsung Galaxy Z Fold 5 5G (SM-F946BZEBEUC), 7.6", 12/256GB, 50+12+12/10+4MP, 4400 mAh Cream смартфонID: EK000574584
УЛОВ НА НЕДЕЛАТА: Искористи попусти до 60% + 5% со кодот: ulovi5 ! Дознај повеќе овде!
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- Цена
- 113.999 ден
* Екран на преклопување 7,6" Dynamic AMOLED 2X, 120Hz HDR10+ екран * Snapdragon 8 Gen 2 (4 nm) процесор * 50MP главна камера ...
Дознај повеќе
Бесплатна достава
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
Можеби ќе ве интересира и ова
* Екран на преклопување 7,6" Dynamic AMOLED 2X, 120Hz HDR10+ екран
* Snapdragon 8 Gen 2 (4 nm) процесор
* 50MP главна камера
| Бренд | Samsung |
| Боја | Кафеава |
| Гаранција | 2 год. |
| Тип на производ | Смартфон телефони |
| Големина на екран | 7.6 " |
| Тип на екран | Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, 1812 x 2176 |
| Интерна меморија | 256 GB |
| Проширлива меморија | нема |
| RAM Меморија | 12 GB |
| Задна камера | 48 + 12 + 12 MP |
| Предна камера | 12 MP |
| тип на процесор | Qualcomm SM8550-AC Snapdragon 8 Gen 2 (4 nm) |
| Kапацитет на батерија | 4400 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Тип на оперативен систем | Android 13 |
| Оперативен систем | Android |
| Останато | NFC, senzor otiska prstiju, 25W brzo punjenje, zbog smanjenja zagađivanja okoliša Samsung je iz paketa uklonio USB adapter za napajanje i slušalice, kabel USB-C je u paketu |
| Висина | 158.8 mm |
| Ширина | 128.5 mm |
| Длабочина | 6.5 mm |