SAMSUNG LED UE43AU7092 UXXH, 4K UHD Smart TV, 43" (109cm), HDR 10+, WiFi телевизорID EK000496859
SAMSUNG LED UE43AU7092 UXXH, 4K UHD Smart TV, 43" (109cm), HDR 10+, WiFi телевизорID: EK000496859
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- Цена
- 27.499 ден
Бесплатна достава
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
Можеби ќе ве интересира и ова
| Тип на производ | Телевизори |
| Бренд | Samsung |
| Боја | Црна |
| Гаранција | 2 год. |
| USB 2.0 | 1 kom |
| Освежување на слики [Hz] | 50 Hz |
| Оперативен систем | Tizen |
| постоље | Да |
| WiFI вграден | Да |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Тип на ТВ | SMART |
| Технологија на телевизорот | LED |
| Резолуција | 3840 x 2160 (4K) |
| HDMI 1.4 | 3 kom |
| Google Assistant | Да |
| Дијагонала | 43"/109 cm |
| Далечински управувач | SMART |
| Alexa | Да |
| Bixby | Да |