Tesla TV 65E625BUS 4K UHD, AndroidID EK000433461
Tesla TV 65E625BUS 4K UHD, AndroidID: EK000433461
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- Цена
- 35.990 ден
Tesla TV 65E625BUS 4K UHD, Android телевизор Дијагонала: 65" / 165 cm Резолуција: 3840 x 2160 (4K) Технологија: LED Smart ТВ: Да Тјунер: DVB-T2/C/S2 Гаранција: 3 год.
Дознај повеќе
Бесплатна достава
Гаранција: 3 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
Можеби ќе ве интересира и ова
Tesla TV 65E625BUS 4K UHD, Android телевизор
| Тип на производ | Телевизори |
| Бренд | Tesla |
| Боја | Црна |
| Гаранција | 3 год. |
| Тежина | 20.7 kg |
| (В х Ш х Д) без постоље | 1445 mm x 830 mm x 78 mm |
| (В х Ш х Д) со постоље | 1445 mm x 872 mm x 250 mm |
| Оперативен систем | Android |
| WiFI вграден | Да |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Тип на ТВ | SMART |
| Технологија на телевизорот | LED |
| Резолуција | 3840 x 2160 (4K) |
| Дијагонала | 65"/165 cm |