text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
2 пронајдени производи
Acer Aspire 3 NX.HF9EX.02E (15,6 FHD, Ryzen 5 3500U, 8GB, 1000GB SSD)
Acer Aspire 3 NX.HF9EX.02E (15,6 FHD, Ryzen 5 3500U, 8GB, 1000GB SSD)
39.999  ден
28.990  ден
  • AMD Ryzen 5 3500U,
  • 8GB RAM,
  • 1TB SSD,
  • Linux ОС,
  • 15,6" FullHD

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.09.2020

HP Pavilion Gaming 15-dk0410nia, 7SE17EA лаптоп
HP Pavilion Gaming 15-dk0410nia, 7SE17EA лаптоп
64.154  ден
62.990  ден
  • Intel Core i7 9750H,
  • 16GB RAM,
  • SSD 256GB + 1TB HDD,
  • NVIDIA GeForce GTX 1650,
  • 15,6" FullHD екран

Гаранција: 1 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.09.2020