text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
4 пронајдени производи
BEKO RDSA240K20S, 223L (177/46), 147cm, A+, сребрен комбиниран ладилник
BEKO RDSA240K20S, 223L (177/46), 147cm, A+, сребрен комбиниран ладилник
13.999  ден
12.999  ден
BEKO RDSA240K20S, 223L (177/46), 147cm, A+, сребрен комбиниран ладилник. Технички карактеристики: Автоматско одмрзнување, Енергетска класа:A+ , Нето капацитет:223L, Капацитет на фрижидерот:177L, Ка...

Гаранција: 5 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.09.2020

Vivax CF-180 WH Комбиниран ладилник
Vivax CF-180 WH Комбиниран ладилник
16.999  ден
14.699  ден
  • Комбиниран ладилник,
  • (ШxВxД): 50,1×152,5×54cm,
  • Нато зафатнина 117/63l,
  • Енергетска класа A+,
  • Гаранција 60 месеци

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.10.2020

Vivax CF-180 X Комбиниран ладилник
Vivax CF-180 X Комбиниран ладилник
17.999  ден
15.999  ден
Карактеристики на CF-180 WH. 2 полици од стакло во ладилникот, 1 фиока во ладилникот, 3 полици во замрзнувачот, променлив смер на орварање на вратата, 1 компресор, нето запремнина на ладилникот: 11...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.10.2020

Vivax CF295DNFS Комбиниран ладилник
Vivax CF295DNFS Комбиниран ладилник
25.999  ден
23.999  ден
  • Самостоен комбиниран,
  • (ШxВxД): 59,5×188×63cm,
  • TOTAL NO FROST,
  • Енергетска класа A+,
  • Гаранција 60 месеци

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.10.2020