text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
20 пронајдени производи
PlayStation 4 PRO
PlayStation 4 PRO
24.990  ден
20.000  ден
PlayStation 4 PRO

Гаранција: 1 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.09.2020

Lenovo 330-15IKB, 81DE014DRM лаптоп (15.6"/i3/4GB/1TB/Radeon 530 2GB)
Lenovo 330-15IKB, 81DE014DRM лаптоп (15.6"/i3/4GB/1TB/Radeon 530 2GB)
23.528  ден
19.990  ден
 • Intel Core i3 7020U,
 • 4GB RAM,
 • 1TB HDD,
 • AMD Radeon 530 2GB,
 • 15,6" FullHD

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.09.2020

PlayStation 4 Pro 1TB G + FIFA 20 + FUT 20 ваучер + PS Plus 14 Days
PlayStation 4 Pro 1TB G + FIFA 20 + FUT 20 ваучер + PS Plus 14 Days
28.990  ден
24.990  ден
PlayStation 4 Pro 1TB G + FIFA 20 + FUT 20 ваучер + PS Plus 14 Days.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.09.2020

Acer Aspire 3 NX.HF9EX.02E (15,6 FHD, Ryzen 5 3500U, 8GB, 1000GB SSD)
Acer Aspire 3 NX.HF9EX.02E (15,6 FHD, Ryzen 5 3500U, 8GB, 1000GB SSD)
39.999  ден
29.999  ден
 • AMD Ryzen 5 3500U,
 • 8GB RAM,
 • 1TB SSD,
 • Linux ОС,
 • 15,6" FullHD

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.09.2020

Acer Aspire 3 NX.HF9EX.02N (15,6"FHD/Athlon-300U/16GB/1000GB SSD) лаптоп
Acer Aspire 3 NX.HF9EX.02N (15,6"FHD/Athlon-300U/16GB/1000GB SSD) лаптоп
31.999  ден
24.999  ден
 • AMD Athlon II 300U,
 • 16GB RAM,
 • 1TB SSD,
 • Linux ОС,
 • 15,6" FullHD

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.09.2020

Acer Aspire 3 A315-22-94Z2 NX.HE8EX.00Q (15,6"FHD/A9-9420e/12GB/256GB SSD) лаптоп
Acer Aspire 3 A315-22-94Z2 NX.HE8EX.00Q (15,6"FHD/A9-9420e/12GB/256GB SSD) лаптоп
21.900  ден
17.990  ден
 • AMD A9-9420e,
 • 12GB RAM,
 • 256GB SSD,
 • Linux ОС,
 • 15,6" FullHD

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.09.2020

Acer Aspire 3 A315-54-3524 NX.HEFEX.00A (15,6"FHD/i3-8145U/8GB/256GB SSD) лаптоп
Acer Aspire 3 A315-54-3524 NX.HEFEX.00A (15,6"FHD/i3-8145U/8GB/256GB SSD) лаптоп
23.900  ден
20.990  ден
 • Intel Core i3 8145U,
 • 8GB RAM,
 • 256GB SSD,
 • Linux ОС,
 • 15,6" FullHD

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.09.2020

BEKO RDSA240K20S, 223L (177/46), 147cm, A+, сребрен комбиниран ладилник
BEKO RDSA240K20S, 223L (177/46), 147cm, A+, сребрен комбиниран ладилник
13.999  ден
12.999  ден
BEKO RDSA240K20S, 223L (177/46), 147cm, A+, сребрен комбиниран ладилник. Технички карактеристики: Автоматско одмрзнување, Енергетска класа:A+ , Нето капацитет:223L, Капацитет на фрижидерот:177L, Ка...

Гаранција: 5 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.09.2020

Vivax CF-180 WH Комбиниран ладилник
Vivax CF-180 WH Комбиниран ладилник
16.999  ден
14.699  ден
 • Комбиниран ладилник,
 • (ШxВxД): 50,1×152,5×54cm,
 • Нато зафатнина 117/63l,
 • Енергетска класа A+,
 • Гаранција 60 месеци

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2020

Vivax CF-180 X Комбиниран ладилник
Vivax CF-180 X Комбиниран ладилник
17.999  ден
15.999  ден
Карактеристики на CF-180 WH. 2 полици од стакло во ладилникот, 1 фиока во ладилникот, 3 полици во замрзнувачот, променлив смер на орварање на вратата, 1 компресор, нето запремнина на ладилникот: 11...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2020

Vivax CF295DNFS Комбиниран ладилник
Vivax CF295DNFS Комбиниран ладилник
25.999  ден
23.999  ден
 • Самостоен комбиниран,
 • (ШxВxД): 59,5×188×63cm,
 • TOTAL NO FROST,
 • Енергетска класа A+,
 • Гаранција 60 месеци

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2020

PlayStation 4 1TB F chassis + GT Sport + Horizon Zero Dawn CE + Uncharted 4 Hits
PlayStation 4 1TB F chassis + GT Sport + Horizon Zero Dawn CE + Uncharted 4 Hits
26.999  ден
20.999  ден
PlayStation 4 1TB F chassis + GT Sport + Horizon Zero Dawn CE + Uncharted 4 Hits

Гаранција: 1 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.09.2020

PlayStation 4 Pro 1TB G chassis + 2 DS4 контролери
PlayStation 4 Pro 1TB G chassis + 2 DS4 контролери
27.990  ден
24.990  ден
PlayStation 4 Pro 1TB G chassis + 2 DS4 контролери

Гаранција: 1 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.09.2020

PlayStation 4 Pro 1TB G chassis + FIFA 20 + 2 DS4 контролери
PlayStation 4 Pro 1TB G chassis + FIFA 20 + 2 DS4 контролери
29.999  ден
25.990  ден
PlayStation 4 Pro 1TB G chassis + FIFA 20 + 2 DS4 контролери

Гаранција: 1 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.09.2020

EZIO INOX Вертикално буре за вино 145 литри
EZIO INOX Вертикално буре за вино 145 литри
10.990  ден
9.490  ден
EZIO INOX Вертикално буре за вино 145 литри, Димензии:150 x 80цм, Дијаметар:51цм, Дебелина:0.6-0.7цм, Висина:110цм, Славина:1/2"

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.09.2020

EZIO INOX Вертикално буре за ракија 100 литри
EZIO INOX Вертикално буре за ракија 100 литри
8.490  ден
7.990  ден
EZIO INOX Вертикално буре за ракија 100 литри,Димензии:1250 x 800цм, Дијаметар:430цм, Дебелина:0.6цм,Висина:900цм, Славина:1/2"

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.09.2020

EZIO INOX Хоризонтално Буренце за ракија 25 литри
EZIO INOX Хоризонтално Буренце за ракија 25 литри
4.490  ден
EZIO INOX Хоризонтално Буренце за ракија 25 литри, Димензии:94 x 35цм, Дијаметар:33цм, Дебелина:0.6цм, Висина:35цм, Славина:3/8"

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.09.2020

ROTO рачна мелница за грозје
ROTO рачна мелница за грозје
5.590  ден
3.990  ден
ROTO рачна мелница за грозје. Капацитет до 500 kg/h, димензии: 670 х 410 х 380mm. Шифра 1068

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.09.2020

HP Pavilion Gaming 15-dk0410nia, 7SE17EA лаптоп
HP Pavilion Gaming 15-dk0410nia, 7SE17EA лаптоп
64.154  ден
62.990  ден
 • Intel Core i7 9750H,
 • 16GB RAM,
 • SSD 256GB + 1TB HDD,
 • NVIDIA GeForce GTX 1650,
 • 15,6" FullHD екран

Гаранција: 1 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.09.2020

ENOITALIA ENO 3/V рачна мелница за грозје
ENOITALIA ENO 3/V рачна мелница за грозје
17.047  ден
12.900  ден
ENOITALIA ENO 3/V рачна мелница за грозје, Капацитет: 1200 kg/h, Тежина: 40 кг, Димензии: 1210 х 520 х 690mm. Ги двои дршките од грозјето. СО ВОЛАН.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.09.2020