SAMSUNG Galaxy Watch 5 Pro (SM-R920NZTAEUC) Gray Titanium 45mm смарт часовникID EK000480953
SAMSUNG Galaxy Watch 5 Pro (SM-R920NZTAEUC) Gray Titanium 45mm смарт часовникID: EK000480953
УЛОВ НА НЕДЕЛАТА: Искористи попусти до 60% + 5% со кодот: ulovi5 ! Дознај повеќе овде!
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- Цена
- 19.499 ден
Бесплатна достава
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
| Тип на производ | Паметни часовници |
| Бренд | Samsung |
| Боја | Црна |
| Гаранција | 2 год. |
| Тип на екран | AMOLED |
| Големина на екран | 45 " |
| Резолуција на екранот | 450 x 450 |
| траење на батеријата(основно користење) | до 3 денови |
| Kапацитет на батерија | 590 mAh |
| Материјал | Силикон |
| Водоотпорен | Да |
| Маса | 46.5 g |
| Длабочина | 10.5 mm |