Xiaomi Mi PRO2 електричен тротинетID EK000430232
Xiaomi Mi PRO2 електричен тротинетID: EK000430232
- Цена
- 37.990 ден
Xiaomi Mi PRO2 електричен тротинет Големина на тркала: 8.5" Макс. брзина: до 25 km/h Моќност на моторот: 600W Домет: до 45km Макс. носивост: до 100kg Батерија: 12,5Ah
Дознај повеќе
Бесплатна достава
Гаранција: 1 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
- XIAOMI Mi PRO2 електричен тротинет
- Мотор: 600W
- Батерија – литиумска 12,4 Ah
- Максимална брзина 25 km/h
- Големина на тркала: 8,5"
- Домет: до 45km
| Бренд | Xiaomi |
| Тип на производ | Електрични тротинети |
| Гаранција | 1 год. |
| Опсег | 45 km |
| Маса | 14.2 kg |
| Моќност на моторот | 600 W |
| големина на тркала | 8.5 " |
| Максимална брзина | 25 |
| Максимална носивост | 100 kg |
| батерија | 12.4 |
| Време на полнење | 9 h |
| материјал на изведба | Алуминиум |