Sencor SHD 6400B фен за косаID EK000594816
Sencor SHD 6400B фен за косаID: EK000594816
Купувајте на рати со Mint Credit! Одберете до 4 рати без камата или од 6 до 36 рати комотно од вашиот дом. Погледнете за повеќе информации овде!
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- Цена
- 870 ден
ФЕН ЗА ПАТУВАЊЕ Моќност: 850 W Склоплива рачка Воздушна млазница Копче за ладен воздух Кука за закач...
Дознај повеќе
Доставуваме веќе од 05.06.2026
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
ФЕН ЗА ПАТУВАЊЕ
- Моќност: 850 W
- Склоплива рачка
- Воздушна млазница
- Копче за ладен воздух
- Кука за закачување на уредот
- Гумените облоги на страните спречуваат гребнатини на фен за коса за време на складирањето
- Грејачи за влез на саќе од саќе
- Должина на кабелот за напојување: 1,7 m
| Бренд | Sencor |
| Гаранција | 2 год. |
| Моќност на сушарата | 850 W |
| Моќност | 850 W |
| Нивоа на топлина | 2 |
| Нивоа на брзини | 2 |
| Турбо функција | Не |
| Ладен воздух | Да |
| Keramička rešetka | Не |
| Технологија на јони | Не |
| Должина на кабелот | 1.7 m |
| Zaštita od pregrijavanja | Не |
| Склоплив | Да |
| Дифузер | Не |
| Торбичка | Не |