VIVAX HOME HD-1600FT фен за косаID EK000288604
VIVAX HOME HD-1600FT фен за косаID: EK000288604
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
УЛОВ НА НЕДЕЛАТА: Искористи попусти до 60% + 5% со кодот: ulovi5 ! Дознај повеќе овде!
- Цена
- 850 ден
Улови +5% со кодот: ulovi5
Моќност 1600 W, 2 брзини, 2 температури, тенок концентратор, преклопна рачка
Дознај повеќе
Доставуваме веќе од 05.05.2026
Гаранција: 1 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
Моќност 1600 W, 2 брзини, 2 температури, тенок концентратор, преклопна рачка
| Тип на производ | Фен за коса |
| Бренд | Vivax |
| Гаранција | 1 год. |
| Моќност на сушарата | 1600 W |
| Моќност | 1600 W |
| Нивоа на топлина | 2 |
| Нивоа на брзини | 2 |
| Турбо функција | Не |
| Ладен воздух | Не |
| Keramička rešetka | Не |
| Технологија на јони | Не |
| Должина на кабелот | 1.69 m |
| Zaštita od pregrijavanja | Да |
| Склоплив | Да |
| Дифузер | Не |
| Торбичка | Не |