Turboair аспиратор CERTOSA AN/A/60/PBID EK000713131
Turboair аспиратор CERTOSA AN/A/60/PBID: EK000713131
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
УЛОВ НА НЕДЕЛАТА: Искористи попусти до 60% + 5% со кодот: ulovi5 ! Дознај повеќе овде!
- Цена
- 7.499 ден
Улови +5% со кодот: ulovi5
Аспиратор со турбоаур CERTOSA AN/A/60/PB Име: Turbo Air Certosa AN/A/60/PB Класа на енергетска ефикасност: D Š ширина: 60 cm LED осветлување 2x3...
Дознај повеќе
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 18.05.2026
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
Аспиратор со турбоаур CERTOSA AN/A/60/PB
- Име: Turbo Air Certosa AN/A/60/PB
- Класа на енергетска ефикасност: D
- Š ширина: 60 cm
- LED осветлување 2x3W
- Максимална моќ на вшмукување: 395 m3/h
- Максимално ниво на бучава: 68 dB(A)
- Излезен дијаметар: 120/150 mm
- Алуминиумски филтер
- Тип на контроли: механички
| Тип на производ | Аспиратор |
| Бренд | Turboair |
| Гаранција | 2 год. |
| Тип на аспиратор | Ѕидна |
| Енергетска класа | D |
| Бучавост (dB) | 68 dB |
| Дијаметар на одвод на воздух | 12 cm |
| Проток на воздух при максимлна (регуларна) брзина | 395 m3/h |
| Екран | Не |
| Ширина | 60 cm |