Turboair аспиратор LEI B BL/A/51ID EK000713150
Turboair аспиратор LEI B BL/A/51ID: EK000713150
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
УЛОВ НА НЕДЕЛАТА: Искористи попусти до 60% + 5% со кодот: ulovi5 ! Дознај повеќе овде!
- Цена
- 7.874 ден
Улови +5% со кодот: ulovi5
Аспиратор со турбо LEI B BL/A/52 Š ширина: 60 cm Енергетска класа: C Осветлување: LED Контроли: механички Број на брзини: 3 Ни...
Дознај повеќе
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 18.05.2026
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
Аспиратор со турбо LEI B BL/A/52
- Š ширина: 60 cm
- Енергетска класа: C
- Осветлување: LED
- Контроли: механички
- Број на брзини: 3
- Ниво на бучава: 49 - 71 db
- Максимален проток на воздух: 125-224 m3/h
- Големина на одводот: 120 mm
| Тип на производ | Аспиратор |
| Бренд | Turboair |
| Гаранција | 2 год. |
| Тип на аспиратор | Интегрирана |
| Енергетска класа | C |
| Бучавост (dB) | 49 dB |
| Број на брзини | 3 |
| Дијаметар на одвод на воздух | 12 cm |
| Проток на воздух при максимлна (регуларна) брзина | 224 m3/h |
| Ширина | 60 cm |