Turboair аспиратор THTC GRIX/A/59ID EK000713108
Turboair аспиратор THTC GRIX/A/59ID: EK000713108
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
УЛОВ НА НЕДЕЛАТА: Искористи попусти до 60% + 5% со кодот: ulovi5 ! Дознај повеќе овде!
- Цена
- 6.749 ден
Улови +5% со кодот: ulovi5
Аспиратор со турбо THTC GRIX/A/60 Šширина: 60cm Осветлување: LED Контроли: 3 механички копчиња Потрошувачка: 121 W Енергетска класа: D
Дознај повеќе
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 18.05.2026
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
Аспиратор со турбо THTC GRIX/A/60
- Šширина: 60cm
- Осветлување: LED
- Контроли: 3 механички копчиња
- Потрошувачка: 121 W
- Енергетска класа: D
- Проток на воздух: 304 m³/h
- Големина на одводот: 120 mm
- Завршница: не'рѓосувачки челик
- Ниво на бучава: 46 – 62 db (A)
| Тип на производ | Аспиратор |
| Бренд | Turboair |
| Гаранција | 2 год. |
| Тип на аспиратор | Вградена телескопска |
| Енергетска класа | D |
| Потрошувачка на ел. енергија | 121 kWh/annum |
| Бучавост (dB) | 46 dB |
| Број на брзини | 3 |
| Дијаметар на одвод на воздух | 12 cm |
| Проток на воздух при максимлна (регуларна) брзина | 304 m3/h |
| Ширина | 60 cm |