Beko BDIN38555 вградна машина за садовиID EK000839031
Beko BDIN38555 вградна машина за садовиID: EK000839031
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
УЛОВ НА НЕДЕЛАТА: Искористи попусти до 60% + 5% со кодот: ulovi5 ! Дознај повеќе овде!
- 30.999 ден
- Цена
- 23.999 ден
Улови +5% со кодот: ulovi5
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 19.05.2026
Гаранција: 2+3 год
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
| Тип на производ | Машини за миење садови |
| Гаранција | 2+3 год |
| Бренд | Beko |
| Енергетска класа | B |
| Поставување на производот | Вграден |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 65 kWh |
| Потрошувачка на вода (за 1 циклус) | 9.5 l |
| Бучавост (dB) | 42 dB |
| Капацитет (број сетови на садови) | 14 |
| Број на програми | 8 |
| Брза програма | Да |
| Еко програм | Да |
| Автоматски програм | Да |
| Интензивен програм | Да |
| Одложен почеток на работа | Да |
| Звучен сигнал за крај со работење | Не |
| Автоматско отварање на врата | Да |
| Индикатор средство за перење (сјај) | Да |
| Индикатор за сол | Да |
| Aquastop | Не |
| Детска сигурносна заштита | Да |
| Wifi поврзување | Не |
| Висина | 82 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Длабочина | 55 cm |
| Бруто тежина | 38 kg |