Gorenje GV520E15 Машини за садовиID EK000467391
Gorenje GV520E15 Машини за садовиID: EK000467391
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
УЛОВ НА НЕДЕЛАТА: Искористи попусти до 60% + 10% со кодот: ulovi10 ! Дознај повеќе овде!
- 21.990 ден
- Цена
- 19.599 ден
Улови +10% со кодот: ulovi10
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 02.06.2026
Гаранција: 2+3 год
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
Можеби ќе ве интересира и ова
| Тип на производ | Машини за миење садови |
| Гаранција | 2+3 год |
| Боја | Бела |
| Бренд | Gorenje |
| Енергетска класа | А++ |
| Поставување на производот | Самостоечки |
| Должина | 55 |
| Потрошувачка на вода (за 1 циклус) | 9 l |
| Бучавост (dB) | 47 dB |
| Капацитет (број сетови на садови) | 9 |
| Број на програми | 5 |
| Брза програма | Да |
| Автоматски програм | Не |
| Одложен почеток на работа | Не |
| Звучен сигнал за крај со работење | Да |
| Автоматско отварање на врата | Не |
| Aquastop | Не |
| Детска сигурносна заштита | Не |
| Wifi поврзување | Не |
| Висина | 81.5 cm |
| Ширина | 44.8 cm |
| Длабочина | 55 cm |
| Нето тежина | 31 kg |
| Бруто тежина | 36.5 kg |
