Beko BM1WFSU39223WA машина за перењеID EK000861272
Beko BM1WFSU39223WA машина за перењеID: EK000861272
Купувајте на рати со Mint Credit! Одберете до 4 рати без камата или од 6 до 36 рати комотно од вашиот дом. Погледнете за повеќе информации овде!
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
УЛОВ НА НЕДЕЛАТА: Искористи попусти до 60% + 5% со кодот: ulovi5 ! Дознај повеќе овде!
- 24.999 ден
- Цена
- 20.999 ден
Улови +5% со кодот: ulovi5
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 05.06.2026
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
| Бренд | Beko |
| Гаранција | 2 год. |
| Тип на производ | Машини за перење алишта |
| Енергетска класа | А |
| Вид на мотор | Инвертер |
| Полнење | Предно |
| Капацитет на перење | 9 kg |
| Длабочина на машината за перење | Стандардна |
| Број на вртежи | 1200 okr/min |
| Бучавост (dB) | 74 dB |
| Потрошувачка на вода (за 1 циклус) | 47 l |
| Број на програми | 15 |
| Брза програма | Да |
| Програм на пареа | Да |
| Одложен почеток на работа | Да |
| Детска сигурносна заштита | Да |
| Wifi поврзување | Не |
| Нето тежина | 70 kg |
| Бруто тежина | 71 kg |