Beko BM3WFSU38013WA Машина за перењеID EK000839030
Beko BM3WFSU38013WA Машина за перењеID: EK000839030
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
УЛОВ НА НЕДЕЛАТА: Искористи попусти до 60% + 5% со кодот: ulovi5 ! Дознај повеќе овде!
- 21.999 ден
- Цена
- 17.999 ден
Улови +5% со кодот: ulovi5
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 19.05.2026
Гаранција: 2+3 год
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
| Бренд | Beko |
| Гаранција | 2+3 год |
| Тип на производ | Машини за перење алишта |
| Енергетска класа | А |
| Вид на мотор | Инвертер |
| Полнење | Предно |
| Капацитет на перење | 8 kg |
| Длабочина на машината за перење | Стандардна |
| Број на вртежи | 1000 okr/min |
| Бучавост (dB) | 72 dB |
| Потрошувачка на вода (за 1 циклус) | 45 l |
| Број на програми | 15 |
| Брза програма | Да |
| Програм на пареа | Да |
| Одложен почеток на работа | Да |
| Детска сигурносна заштита | Да |
| Wifi поврзување | Не |
| Нето тежина | 64 kg |
| Бруто тежина | 67 kg |