Gorenje WNHPI84AS машина за перењеID EK000678370
Gorenje WNHPI84AS машина за перењеID: EK000678370
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- 21.990 ден
- Цена
- 18.199 ден
Gorenje perilica rublja WNHPI84AS
Дознај повеќе
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 20.05.2026
Гаранција: 2+3 год
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
Gorenje perilica rublja WNHPI84AS
| Бренд | Gorenje |
| Гаранција | 2+3 год |
| Тип на производ | Машини за перење алишта |
| Енергетска класа | А |
| Вид на мотор | Инвертер |
| Полнење | Предно |
| Капацитет на перење | 8 kg |
| Длабочина на машината за перење | Стандардна |
| Број на вртежи | 1400 okr/min |
| Волумен на бубањ | 54 l |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 47 kWh |
| Бучавост (dB) | 72 dB |
| Потрошувачка на вода (за 1 циклус) | 42 l |
| Број на програми | 15 |
| Брза програма | Да |
| Програм на пареа | Да |
| Одложен почеток на работа | Да |
| Функција на дополнително додавање на алишта | Не |
| Автоматско дозирање на детергент | Не |
| Aquastop | Не |
| Детска сигурносна заштита | Да |
| Wifi поврзување | Не |
| Висина | 85 cm |
| Ширина | 59.5 cm |
| Длабочина | 54 cm |
| Нето тежина | 58 kg |
| Бруто тежина | 59.4 kg |