LG F2WR508SBM Машина за перењеID EK000617078
LG F2WR508SBM Машина за перењеID: EK000617078
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
УЛОВ НА НЕДЕЛАТА: Искористи попусти до 60% + 5% со кодот: ulovi5 ! Дознај повеќе овде!
- Цена
- 33.999 ден
Улови +5% со кодот: ulovi5
Машина за перење...
Дознај повеќе
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 19.05.2026
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
Можеби ќе ве интересира и ова
Машина за перење LG F2WR508SBM
- Машина за перење
- Полнење: фронтално
- Inverter DirectDrive мотор
- Енергетска класа:A
- Капацитет:8kg
- Вртежи:1200 врт./мин.
- AI DD™ технологија
- Steam Allergy Care технологија
- Smart diagnosis
- Ниво на бучава:71dB
- Димензии:85x60x47.5cm
| Бренд | LG |
| Гаранција | 2 год. |
| Тип на производ | Машини за перење алишта |
| Енергетска класа | А |
| Вид на мотор | Инвертер |
| Полнење | Предно |
| Капацитет на перење | 8 kg |
| Длабочина на машината за перење | Плитка |
| Број на вртежи | 1200 okr/min |
| Број на програми | 14 |
| Брза програма | Да |
| Програм на пареа | Да |
| Одложен почеток на работа | Да |
| Функција на дополнително додавање на алишта | Не |
| Автоматско дозирање на детергент | Не |
| Aquastop | Да |
| Детска сигурносна заштита | Да |
| Wifi поврзување | Да |
| Висина | 85 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Длабочина | 47.5 cm |
| Нето тежина | 70 kg |
| Бруто тежина | 71 kg |