VIVAX HOME CDR-0916СХП сушара за алиштаID EK000830929
VIVAX HOME CDR-0916СХП сушара за алиштаID: EK000830929
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
VIVAX Старо за Ново: Замени го стариот апарат со нов VIVAX самостоечки уред и искористи + 5% попуст со кодот: VIVAXSTAROZANOVO! Дознај повеќе овде!
- Цена
- 29.999 ден
Старо за ново +5% со кодот: VIVAXSTAROZANOVO
VIVAX HOME CDR-0916СХП сушара за алишта
Дознај повеќе
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 06.05.2026
Гаранција: 2+3 год
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што еКупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје. Погледни повеќе овде.
Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800 ден.
Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800 ден.
VIVAX HOME CDR-0916СХП сушара за алишта
| Бренд | Vivax |
| Гаранција | 2+3 год |
| Тип на производ | Машини за сушење алишта |
| Енергетска класа | E |
| Тип на сушара | Кондензациска |
| Капацитет на сушење | 9 kg |
| Потрошувачка на ел. енергија | 147 kWh/annum |
| Траење на циклусот на стандардна програма | 250 min |
| Ниво на кондензациска ефикасност | C |
| Бучавост (dB) | 66 dB |
| Поставување на производот | Самостоечки |
| Полнење | Предно |
| Број на програми | 16 |
| Програм за едноставно пеглање | Да |
| Програм на брзо сушење | Не |
| Функција на дополнително додавање на алишта | Не |
| Одложен почеток на работа | Да |
| Детска сигурносна заштита | Да |
| Wifi поврзување | Не |
| Висина | 84.5 cm |
| Ширина | 59.5 cm |
| Длабочина | 60 cm |