Electrolux плоча LIV63431BKID EK000713129
Electrolux плоча LIV63431BKID: EK000713129
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
УЛОВ НА НЕДЕЛАТА: Искористи попусти до 60% + 5% со кодот: ulovi5 ! Дознај повеќе овде!
- Цена
- 31.240 ден
Улови +5% со кодот: ulovi5
Електролукс плотна LIV63431BK
Дознај повеќе
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 18.05.2026
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
Електролукс плотна LIV63431BK
| Бренд | Electrolux |
| Гаранција | 2 год. |
| Тип на производ | Плочи за готвење |
| Тип на плоча | Индукциска |
| Број зони за готвење | 4 |
| Flexi Cook зона | Да |
| Powerboost | Да |
| Функција на автоматско исклучување | Да |
| Индикатор за преостаната топлина | Да |
| Функција на време | Не |
| Детска сигурносна заштита | Да |
| Wifi поврзување | Не |
| Висина | 4.4 cm |
| Ширина | 56 cm |
| Длабочина | 49 cm |
| Нето тежина | 10.85 kg |
| Бруто тежина | 11.8 kg |