Gorenje ECT601FM врадна плотнаID EK000678360
Gorenje ECT601FM врадна плотнаID: EK000678360
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
УЛОВ НА НЕДЕЛАТА: Искористи попусти до 60% + 10% со кодот: ulovi10 ! Дознај повеќе овде!
- 9.990 ден
- Цена
- 9.799 ден
Улови +10% со кодот: ulovi10
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 22.05.2026
Гаранција: 2+3 год
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
| Бренд | Gorenje |
| Гаранција | 2+3 год |
| Боја | Црна |
| Тип на производ | Плочи за готвење |
| Тип на плоча | Стаклокерамичка |
| Број зони за готвење | 4 |
| Flexi Cook зона | Не |
| Powerboost | Не |
| Функција на автоматско исклучување | Да |
| Индикатор за преостаната топлина | Да |
| Функција на време | Да |
| Детска сигурносна заштита | Да |
| Wifi поврзување | Не |
| Висина | 5.4 cm |
| Ширина | 59.5 cm |
| Длабочина | 52 cm |
| Нето тежина | 7.7 kg |
| Бруто тежина | 8.2 kg |