Miele KM 6520 FR ПлотнаID EK000647875
Miele KM 6520 FR ПлотнаID: EK000647875
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- Цена
- 61.499 ден
Независна стаклокерамичка плотна 4 Грејни зони EasySelect Автоматско загревање Програмирани опции Stop & Go мод Тајмер Фу...
Дознај повеќе
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 28.05.2026
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
- Независна стаклокерамичка плотна
- 4 Грејни зони
- EasySelect
- Автоматско загревање
- Програмирани опции
- Stop & Go мод
- Тајмер
- Функција за заклучување
- Заштита од прегревање
- Индикатор за преостаната топлина
| Бренд | Miele |
| Гаранција | 2 год. |
| Тип на производ | Плочи за готвење |
| Тип на плоча | Стаклокерамичка |
| Број зони за готвење | 4 |
| Flexi Cook зона | Не |
| Powerboost | Не |
| Функција на автоматско исклучување | Да |
| Индикатор за преостаната топлина | Да |
| Функција на време | Да |
| Детска сигурносна заштита | Да |
| Wifi поврзување | Не |
| Висина | 4.3 cm |
| Ширина | 57.4 cm |
| Длабочина | 50.4 cm |
| Нето тежина | 8.2 kg |
| Бруто тежина | 8.88 kg |