Gorenje NRK6192ABK4 комбиниран фрижидерID EK000374068
Gorenje NRK6192ABK4 комбиниран фрижидерID: EK000374068
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
УЛОВ НА НЕДЕЛАТА: Искористи попусти до 60% + 10% со кодот: ulovi10 ! Дознај повеќе овде!
- 31.590 ден
- Цена
- 28.399 ден
Улови +10% со кодот: ulovi10
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 18.05.2026
Гаранција: 5 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
| Тип на производ | Ладилници |
| Бренд | Gorenje |
| Гаранција | 5 год. |
| Боја | Црна |
| Енергетска класа | E |
| Поставување на производот | Самостоечки |
| Тип на производ | Комибиниран ладилник |
| Начин на ладење | No Frost |
| Вкупен волумен | 300 l |
| Волумен на фрижидерот | 204 l |
| Волумен на замрзнувачот | 96 l |
| Потрошувачка на ел. енергија | 240 kWh/annum |
| Бучавост (dB) | 38 dB |
| Промена на насоката на отварање на вратата | Да |
| Аларм за отворена врата | Да |
| Диспанзер за вода | Не |
| Ледомат | Не |
| Автоматско одмрзнување на фрижидерот | Да |
| WiFI вграден | Не |
| Висина | 185 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Длабочина | 59.2 cm |
| Нето тежина | 59 kg |
| Бруто тежина | 61 kg |