Gorenje NRR9185EABXLWD Syde by side фрижидерID EK000571543
Gorenje NRR9185EABXLWD Syde by side фрижидерID: EK000571543
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
УЛОВ НА НЕДЕЛАТА: Искористи попусти до 60% + 10% со кодот: ulovi10 ! Дознај повеќе овде!
- 53.999 ден
- Цена
- 48.899 ден
Бесплатна достава
Гаранција: 5 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
| Тип на производ | Ладилник |
| Бренд | Gorenje |
| Гаранција | 5 год. |
| Боја | Црна |
| Енергетска класа | E |
| Поставување на производот | Самостоечки |
| Начин на ладење | No Frost |
| Волумен на фрижидерот | 355 l |
| Волумен на замрзнувачот | 192 l |
| Потрошувачка на ел. енергија | 318 kWh/annum |
| Бучавост (dB) | 38 dB |
| Промена на насоката на отварање на вратата | Не |
| Аларм за отворена врата | Да |
| Диспанзер за вода | Да |
| Ледомат | Да |
| Автоматско одмрзнување на фрижидерот | Да |
| WiFI вграден | Не |
| Висина | 178.6 cm |
| Ширина | 91.5 cm |
| Длабочина | 67 cm |
| Нето тежина | 85 kg |
| Бруто тежина | 93 kg |