Končar HL 55204BM комбиниран фрижидерID EK000618491
Končar HL 55204BM комбиниран фрижидерID: EK000618491
Купувајте на рати со Mint Credit! Одберете до 4 рати без камата или од 6 до 36 рати комотно од вашиот дом. Погледнете за повеќе информации овде!
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- Цена
- 15.610 ден
Бела боја Вкупен волумен: 204 l Димензии ВхШхД: 143x55x55 cm Регулација на температура Внатрешно осветлување Стаклени полици: 4 Зичана...
Дознај повеќе
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 03.06.2026
Гаранција: 3 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
- Бела боја
- Вкупен волумен: 204 l
- Димензии ВхШхД: 143x55x55 cm
- Регулација на температура
- Внатрешно осветлување
- Стаклени полици: 4
- Зичана полица во замрзнувач: 1
- Сад за зеленчук 1
- Сад за коцки мраз
- Ногарки на нивелирање
- Капацитет на замрзнување: 2 kg/24h
- Климатска класа: N/ST
- Струја: 0,5 A
- Енергетска класа Е
- Потрошувачка на енергија kWh/god: 176
- Нето волумен ладилник (5°C): 163 l
- Нето волумен замрзнувач: 41 l
- Број на ѕвездички: 4
- Бучност: 40 dB(A)
- Гаранција 3 години
| Тип на производ | Ладилници |
| Бренд | Končar |
| Гаранција | 3 год. |
| Боја | Бела |
| Енергетска класа | E |
| Поставување на производот | Самостоечки |
| Тип на производ | Комибиниран ладилник |
| Начин на ладење | Статички |
| Вкупен волумен | 204 l |
| Волумен на фрижидерот | 163 l |
| Волумен на замрзнувачот | 41 l |
| Бучавост (dB) | 40 dB |
| Промена на насоката на отварање на вратата | Не |
| Аларм за отворена врата | Не |
| Диспанзер за вода | Не |
| Ледомат | Не |
| Автоматско одмрзнување на фрижидерот | Не |
| WiFI вграден | Не |
| Висина | 143 cm |
| Ширина | 55 cm |
| Длабочина | 55 cm |