Gorenje BOS6727SYB рернаID EK000527307
Gorenje BOS6727SYB рернаID: EK000527307
Купувајте на рати со Mint Credit! Одберете до 4 рати без камата или од 6 до 36 рати комотно од вашиот дом. Погледнете за повеќе информации овде!
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
УЛОВ НА НЕДЕЛАТА: Искористи попусти до 60% + 5% со кодот: ulovi5 ! Дознај повеќе овде!
- 21.990 ден
- Цена
- 21.699 ден
Улови +5% со кодот: ulovi5
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 05.06.2026
Гаранција: 5 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
| Бренд | Gorenje |
| Гаранција | 5 год. |
| Тип на производ | Рерни |
| Тип на печка | Вентилаторска |
| Начин на чистење | Емајл |
| Енергетска класа | А |
| Волумен на рерна | 77 l |
| Број на програми | 13 |
| Грил програма | Да |
| Пица програма | Не |
| Одмрзнување | Да |
| Функција на додавање на пареа | Не |
| Печење на повеќе нивоа | Да |
| Телескопска водилка на извлекување | Да |
| Температурна сонда | Не |
| Екран | Да |
| Функција на време | Да |
| Wifi поврзување | Не |
| Детска сигурносна заштита | Не |
| Меко затварање на врата | Да |
| Премаз против отисок од прст | Да |
| Висина | 59.5 cm |
| Ширина | 59.5 cm |
| Длабочина | 56.4 cm |
| Нето тежина | 28.4 kg |
| Бруто тежина | 30.4 kg |
