Gorenje BSA6737ORAB Рерна на пареаID EK000467375
Gorenje BSA6737ORAB Рерна на пареаID: EK000467375
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
УЛОВ НА НЕДЕЛАТА: Искористи попусти до 60% + 5% со кодот: ulovi5 ! Дознај повеќе овде!
- 26.990 ден
- Цена
- 25.499 ден
Улови +5% со кодот: ulovi5
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 04.06.2026
Гаранција: 5 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
Можеби ќе ве интересира и ова
| Бренд | Gorenje |
| Гаранција | 5 год. |
| Тип на производ | Рерни |
| Тип на печка | Парна |
| Начин на чистење | Каталистички |
| Енергетска класа | А |
| Волумен на рерна | 77 l |
| Број на програми | 13 |
| Грил програма | Да |
| Пица програма | Да |
| Одмрзнување | Да |
| Функција на додавање на пареа | Не |
| Печење на повеќе нивоа | Да |
| Телескопска водилка на извлекување | Да |
| Температурна сонда | Не |
| Екран | Да |
| Функција на време | Да |
| Wifi поврзување | Не |
| Детска сигурносна заштита | Не |
| Меко затварање на врата | Не |
| Премаз против отисок од прст | Да |
| Висина | 59.5 cm |
| Ширина | 59.5 cm |
| Длабочина | 56.4 cm |
| Нето тежина | 29.4 kg |
| Бруто тежина | 31.4 kg |
