Beko FSM 67320 GXS ШпоретID EK000575507
Beko FSM 67320 GXS ШпоретID: EK000575507
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
УЛОВ НА НЕДЕЛАТА: Искористи попусти до 60% + 5% со кодот: ulovi5 ! Дознај повеќе овде!
- Цена
- 31.999 ден
Улови +5% со кодот: ulovi5
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 19.05.2026
Гаранција: 5 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
| Тип на производ | Шпорети |
| Бренд | Beko |
| Гаранција | 5 год. |
| Тип на шпорет | Стаклокерамика |
| Енергетска класа | А |
| Поклопец | Без капак |
| Волумен на рерна | 72 l |
| Тип на печка | Електрична |
| Број на функции на рерната | 8 |
| Број зони за готвење | 6 |
| Висина | 85 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Длабочина | 60 cm |
| Нето тежина | 53.3 kg |
| Бруто тежина | 56.1 kg |