Gorenje GEC6A41WC шпоретID EK000560030
Gorenje GEC6A41WC шпоретID: EK000560030
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
УЛОВ НА НЕДЕЛАТА: Искористи попусти до 60% + 10% со кодот: ulovi10 ! Дознај повеќе овде!
- 25.990 ден
- Цена
- 19.799 ден
Улови +10% со кодот: ulovi10
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 02.06.2026
Гаранција: 2+3 год
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
| Тип на производ | Шпорети |
| Бренд | Gorenje |
| Гаранција | 2+3 год |
| Тип на шпорет | Стаклокерамика |
| Енергетска класа | А |
| Поклопец | Без капак |
| Екран | Не |
| Волумен на рерна | 71 l |
| Тип на печка | Вентилаторска |
| Тип на чистење на рерната | Емајл |
| Број на функции на рерната | 9 |
| Одмрзнување | Да |
| Функција на додавање на пареа | Не |
| Телескопска водилка на извлекување | Да |
| Меко затварање на врата | Да |
| Индикатор за преостаната топлина | Да |
| Функција на време | Не |
| Детска сигурносна заштита | Не |
| Висина | 85 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Длабочина | 60 cm |
| Нето тежина | 42.2 kg |
| Бруто тежина | 45.6 kg |