Beko CEP 5302 B Апарат за еспресоID EK000643751
Beko CEP 5302 B Апарат за еспресоID: EK000643751
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
УЛОВ НА НЕДЕЛАТА: Искористи попусти до 60% + 5% со кодот: ulovi5 ! Дознај повеќе овде!
- 8.999 ден
- Цена
- 6.299 ден
Улови +5% со кодот: ulovi5
Beko CEP 5302 B Апарат за еспресо
Дознај повеќе
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 19.05.2026
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
| Бренд | Beko |
| Гаранција | 2 год. |
| Моќност | 1628 W |
| Тип на производ | Апарати за еспресо кафе |
| Тип на апарат | Автоматски |
| Моќност на апратот за кафе | 1628 W |
| Притисок на пумпа | 15 bar |
| Капацитет на резервоар за вода | 1.1 l |
| Екран | Да |
| Апарат за две шољи | Да |
| Греење на шоља | Не |
| Резервоар за млеко | Не |
| Млин за кафе во зрно | Да |
| Авотматско исклучување | Не |
| Автоматско чистење | Не |
| Автоматско отклонување на каменец | Не |
| Висина | 31.5 cm |
| Ширина | 19.2 cm |
| Длабочина | 32 cm |
| Нето тежина | 3.7 kg |